Dzień skupienia Odnowy w Duchu Świętym

Na początku Wielkiego Postu grupa Odnowy w Duchu Świętym w Głuszycy przeżywała w Sobotę 17 lutego swój dzień skupienia. Tematem tego dnia był „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Rozpoczął się on od modlitwy różańcowej. Następnie Eucharystia, której przewodniczył i słowo wygłosił ks. Jakub Klimontowski. „Którą drogę wybierasz Lewiego czy faryzeusza?” Takie pytanie zostało postawione. W konferencji ukazane zostało twierdzenie jakie zawiera się w temacie roku duszpasterskiego. „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. A Ducha możemy czerpać ze Słowa Bożego, Sakramentów, wspólnoty.

Dzień skupienia zakończył się adoracją Najświętszego Sakramentu i dzieleniem się we wspólnocie odpowiedziami na postawione pytania. Bogu niech będą dzięki za ten szczególny czas działania Ducha Świętego.