OGŁOSZENIA I INTENCJE

informacje bieżące, intencje parafialne

Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę w ciągu roku (22 października 2017r.)

1. Przeżywamy dziś XXIX niedzielę w ciągu roku. Dzisiejszą niedzielą w całym Kościele rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Dlatego za tydzień będziemy zbierać ofiary do puszek na pomoc dla Misji.
  1. Każdego roku w listopadzie otaczamy naszą pamięcią i modlitwą wszystkich wiernych zmarłych. Najskuteczniejsza pomocą, jaką możemy im ofiarować jest Msza św., a także modlitwa wypominkowa. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tych nabożeństwach i prosimy o czytelne wypełnianie kartek wypominkowych. Informacja o terminie nabożeństw zostanie dostarczona do naszych domów przez młodzież.
  1. Za tydzień w Niedzielę (29 X 2017 r.) o godzinie 15:00 kapłani poświęcą pomniki na naszym cmentarzu. Prosimy chętnych o zgłaszanie w zakrystii.
  1. W Piątek zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy w czasie Mszy św. oraz na nabożeństwo po niej, ze śpiewami Kanonów Taize.
  1. W ramach przygotowań do uroczystości Wszystkich Świętych zapraszamy , aby w przyszłą Niedzielę (29 X 2017r.) na godz. 10:45 i 12:00 dzieci przyszły na Msze Święte przebrane za wybranych przez siebie ulubionych Świętych.
  1. Kancelaria parafialna czynna w czwartek i piątek – od godz. 15.00 do 16.30. Pilne sprawy można załatwiać po Mszy św. wieczornej.
  1. Dziękujemy za sprzątanie naszych Kościołów. Dziękujemy mieszkańcom ul. Ogrodowej 3B 25-49 (Łukasiewicza 35) za złożoną ofiarę 95 zł (55 zł.) na kwiaty i potrzeby kościoła.