Instytut Piotra Skargi od wielu lat prowadzi swoją działalność wydawniczą, której główny cel wyznacza misja Instytutu: Budzenie sumień Polaków.

Jednym z środków wielu środków komunikacji z Darczyńcami jest Portal PCh24.pl, który wydawany jest przez Instytut Piotra Skargi.

Portal PCh24.pl, to nie tylko serwis informacyjny. To również internetowa działalność wydawnicza, internetowa telewizja oraz pełnometrażowe produkcje filmowe  takie jak:

  • Msza Wszechczasów – powrót do źródeł – film, z którego dowiedzą się Państwo, dlaczego Msza trydencka, która wychowała miliony wiernych katolików i tysiące świętych została tak bardzo ukochana przez młodych. Dzięki tej produkcji będą Państwo towarzyszyć grupie zaangażowanych katolickich wiernych w ich staraniach o przywrócenie Mszy, którą św. Jan Maria Vianney, patron kapłanów, nazywał „najpiękniejszą po tej stronie Nieba”.
  • Bliżej Boga – dzieło, w którym nasi filmowcy docierają do zapomnianego świata przydrożnych kapliczek. Do ludzi, którzy chcą gromadzić się na wspólnej modlitwie więcej niż raz w tygodniu. Nasza cywilizacja oparta jest na kulturze chrześcijańskiej; to od żyjących dziś pokoleń zależy, czy przetrwa, czy ulegnie złudnej rzeczywistości.”
  • Fatima. Orędzie wciąż aktualne – nagrodzony, wyjątkowy film przedstawiający prawdziwe, niezafałszowane przez polityczną poprawność Orędzie Matki Bożej i prezentujący doniosłe wydarzenia mające miejsca w Fatimie, będące udziałem trójki pastuszków. To dzieło wybitnego reżysera Jarosława Mańki od czasu premiery cieszy się ogromną popularnością publiczności i krytyków.”
  • „Rewolucja totalnej wolności” – obraz Jarosława Mańki dosadnie ukazujący metodykę i mechanizmy działania lewicowych rewolucjonistów.
  • „Ich prawdziwe cele” – cieszący się w ogromną popularnością film obnażający ideologię LGBT, który mimo wszechobecnej cenzury, został obejrzany już przez kilkaset tysięcy naszych rodaków!
  • „Perły polskiego katolicyzmu” niezwykle ważna opowieść o tym, co już niedługo – jeśli tylko nie podejmiemy walki – możemy utracić. Piękne świątynie, których w naszej Ojczyźnie nie brakuje, niebawem mogą stać się ofiarami wojny wypowiedzianej nam przez barbarzyńskich wrogów cywilizacji chrześcijańskiej i zamienić się w puby, kluby nocne albo magazyny. Nie wyobrażam sobie, by można było tańczyć w rytm dudniącej muzyki elektronicznej w miejscu, gdzie od setek lat Jezus Chrystus przemieniał chleb w Swoje Ciało, a do tego właśnie dochodzi w zsekularyzowanych krajach Europy Zachodniej.

Wszystkie te filmy dostępne są na wyjątkowej platformie VOD dostępnej pod adresem: https://www.pch24.pl/wesprzyj-vod

Portal PCh24.pl wydawany przez Instytut Piotra Skargi to również wyjątkowa internetowa biblioteka, w której dostępne są takie pozycje jak m.in.:

  • Hetmanka Kontrewolucji – ta publikacja jest swoistą bronią w walce z antychrześcijańską rewolucją. W e-booku przeczytają Państwo teksty na temat szczególnej roli Maryi – Patronki kontrrewolucji. Zachęcam do lektury przede wszystkim artykułów tak uznanych autorów jak jak kard. Raymond Leo Burke czy prof. Plinio Correa de Oliveira.
  • Błędy współczesności – niezwykłe dzieło stanowiące doskonałą odtrutkę na zamęt panujący w naszych czasach. Jaka jest tej odtrutki receptura? To prawda zawarta w odwiecznym i niezmiennym nauczaniu Kościoła, atakowanym dziś ze wszystkich stron – również przez katolików. Ten unikatowy zbiór tekstów, zredagowany przez doktora Marcina Jendrzejczaka, to pozycja obowiązkowa dla każdego katolika.
  •  Rewolucja protestancka – odnowa czy destrukcja – rocznica nałożenia przez papieża Leona X ekskomuniki na Marcina Lutra (3 stycznia 1521 r.) stanowi doskonałą okazję do przypomnienia czym tak naprawdę była protestancka rewolucja? Polecamy raport PCh24 – odkrywa on prawdę o reformacji oraz jej ideowym ojcu, niemieckim heretyku.

Biblioteka dostępna jest pod adresem: https://www.pch24.pl/wesprzyj


Dodaj komentarz